Бачиш. Аналізуєш. Керуєш.
Для автопарків
Для агробізнесу
Для АЗС та бензовозів
Переваги
Контроль над бізнесом з будь-якої частини світу
Скорочення транспортних витрат до 40%
Підвищення ефективності роботи персоналу
Окупність проекту за один сезон
Дізнатися більше

Компанія SkyBit – провайдер рішень автоматизації у сфері агробізнесу, транспорту і автозаправних станцій.

Наша команда інженерів і IT-спеціалістів розробила і впровадила десятки проектів автоматизації у сфері управління транспортом, сільськогосподарською технікою і розподілом ГЗМ на основі систем GPS-моніторингу.

Наша компанія являється офіційним дилером AutoGRAPH GSM – визнаного лідера серед постачальників систем супутникового моніторингу на основі GPS/Глонасс.

Контроль місцезнаходження і швидкості транспортних засобів, відслідковування переміщень вантажів, планування внутрішньовиробничої логістики й технологічних операцій. Це далеко не повний список задач, які можна вирішити за допомогою нашої системи.

Переобладнати застарілу бензоколонку, впровадити систему кругового обліку палива і навіть побудувати сучасну, повністю автоматизовану АЗС з нуля – будь-яка задача нам під силу.

Ми постачаємо нашим клієнтам повний спектр високоякісного обладнання для GPS-моніторингу: автомобільні GPS-трекери, датчики рівня палива (ДРП), індивідуальні GPS-маячки та багато іншого. Програмне забезпечення AutoGRAPH призначене для вирішення широкого спектра задач, при цьому відрізняється високим рівнем безпеки, а також має можливість інтеграції з 1С.

Результатом співробітництва з нами є скорочення видатків на персонал і транспорт, оптимізація логістичних і виробничих процесів, а також безпека вашого бізнесу.

Замовити консультацію
Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і обов'язково допоможуть розібратися у всіх технічних тонкощах