Бачиш. Аналізуєш. Керуєш.
Модернізація АЗС і бензовозів
Модернізація АЗС і бензовозів

Компанія SkyBit Technologies є провідним постачальником рішень для комплексної рекструкції, автоматизації та модернізації АЗС, а також побудови систем кругового обліку палива.

Комплекс робіт із реконструкції АЗС включає:

Перепланування території АЗС

Заміну ТРК, трубопроводів і резервуарів

Чистку і дефектоскопію паливних цистерн

Встановлення систем рекуперації газів

Монтаж фільтрів і сепараторів проливних нафтопродуктів

Будівництво і реконструкцію укрить і будівель АЗС

Впровадження системи автоматизації на основі Autograph GSM


Переваги


Контроль видачі палива

За допомогою нашої системи автоматизації АЗС можливий повний контроль видачі палива. Видача палива при цьому для кожного автомобіля здійснюється за допомогою електронного ключа-ідентифікатора. Оскільки процес відвантаження палива у такому випадку стає повністю автоматизованим, АЗС, обладнана подібною системою, не потребує операторів. У процесі видачі система відслідковує кількість відпущеного палива й автоматично блокує відвантаження у разі перевищення встановленого ліміта. Уся інформація про автомобіль і кількість виданого палива передається через канал GPRS і фіксується у звіті. Основні задачі, які вирішуються за допомогою даного програмного комплексу – це автоматизація обліку витрат палива, скорочення витрат на персонал, а також запобігання розкрадань палива й несанкціонованих заправок.


Контроль рівня нафтопродуктів

Одна з основних задач, що вирішується за допомогою нашої системи автоматизації АЗС – це контроль рівня нафтопродуктів у резервуарах бензовозів. Система вимірює такі параметри, як об’єм, температура і щільність нафтопродуктів. Похибка вимірювань складає не більш, ніж 0,5%. Завдяки високоточним датчикам здійснюється раннє виявлення витоків палива обсягом від 0,03 л на годину. Наша система показує відмінні результати у сфері комерційного обліку палива, як на етапах прийому нафтопродуктів із цистерн, так і при подальшому його розподілі. Будь-які зміни в складі палива, а також відхилення від норм фіксуються у звіті. За наявності підтоварної води фіксується її об’єм, склад, щільність і береться до уваги лише реальний об’єм палива. Також система фіксує кожне відключення і підключення зонда до консолі. Це дозволяє виключити недобросовісну роботу операторів на АЗС,

Датчики системи прості у монтажу і сумісні з більшістю типів резервуарів. Також можна підключити додаткові датчики для вимірювання таких параметрів, як склад міжстінного простору, тиск насичених пар та ін.

Замовити консультацію
Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і обов'язково допоможуть розібратися у всіх технічних тонкощах