Бачиш. Аналізуєш. Керуєш.
Системи моніторингу
Системи моніторингу

Системи GPS-моніторингу для відстеження будь-яких рухомих і стаціонарних об’єктів на відстані. Принцип роботи системи полягає в наступному. На об’єкт стеження, автомобіль, засіб спецтехніки або вантаж встановлюється GPS-трекер або маячок. Сучасні GPS-трекери дозволяють відстежувати переміщення не лише автомобілів і вантажів, а навіть людей за допомогою спеціального пристрою. Пристрій з об’єкта зв'язується через канал GPRS із супутниками системи Navstar/GPS або ГЛОНАСС. GPS-трекери Autograph обладнані внутрішньою пам’яттю, що дозволяє здійснювати стеження за об’єктом навіть поза зоною покриття мобільного зв’язку. Потім сигнал із супутника відправляється на сервер і дані про об’єкт відображаються на комп’ютері або мобільному пристрої в режимі реального часу. Окрім таких показників, як місцезнаходження, маршрут і швидкість об’єкта, можна відстежувати низку інших показників. Наприклад, за допомогою GPS-трекера, встановленого в автомобілі, можна відстежити такі показники, як рівень і витрати палива, особистість водія, стан роботи основних систем автомобіля. Однією з переваг системи Autograph є унікальний алгоритм фіксації коливань. Це означає, що такий трекер неможливо обманути і він забезпечує 100% захист від мікрозливів палива і зливів через «зворотку».


Сфери застосування:


Облік палива

Облік палива, мабуть, найпопулярніша функція GPS-моніторингу транспорту. ЇЇ використовують для попередження розкрадань палива, моніторингу реальних витрат, оптимізації видатків. Для обліку витрат палива на автомобіль необхідно встановити датчик рівня палива (ДРП) і підключити його до системи GPS-мониторингу. Оскільки встановлення систем GPS-мониторингу серед власників автопарків і спецтехніки давно стало звичною практикою, водії знайшли багато способів для обману системи, продовжуючи здійснювати крадіжки палива. Система Autograph-GSM допомагає повністю вирішити цю проблему. Високоточні датчики в поєднанні зі спеціальною системою обліку коливань дозволяють виключити всі махінації з паливом, в тому числі мікрозливи через «зворотку». Похибка такої системи обліку палива складає не більше 1%.


Переваги


Контроль якості обробки полів

Сучасні системи GPS-моніторинга добре зарекомендували себе, як інструмент точного землеробства і контроля якості обробки полів. Для цього робиться обладнання датчиками не лише сільськогосподарських машин, а й обладнання, що навішується. Така система дозволяє агроному проводити контроль якості обробки найвіддаленіших ділянок поля, не виходячи з кабінету. Основні параметри якості обробки полів, що можна відслідковувати за допомогою системи GPS-моніторинга Autograph GSM:

Переміщення машини полем і швидкість

Ідентифікація обладнання, що навішується та рівень нахилу

Площа обробки поля з урахуванням перекрить

Витрати хімії

Компанія SkyBit Technologies має багаторічний досвід в обладнанні аграрних підприємств системами GPS-моніторингу. В нашому портфоліо присутні такі нестандартні проекти, як обладнання GPS-трекерами неповоротних дощувальних машин і зерносушарок.

Замовити консультацію
Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і обов'язково допоможуть розібратися у всіх технічних тонкощах