Що таке моніторинг?
Замовити дзвінок

Рішення

Ми, молода компанія SkyBit – лідер українського ринку GPS-автоматизації комерційного сегменту. Пропонуємо клієнтам встановлення трекерів для відстеження транспортних засобів на електронній карті.

Рішення
Ліві рейси
GPS автоматизація дозволяє контролювати маршрут пересування будь-якого транспорту електронною картою. Система супутникового моніторингу фіксує відвідування водієм усіх точок за маршрутом. Таким чином, виключається використання автомобілів в особистих цілях.
Детальніше
Махінація з пробігом
За допомогою GPS-трекера можна фіксувати реальний пробіг транспортного засобу за встановленим маршрутом. За потреби отримані дані порівнюються з показниками спідометра. Комплекс заходів спрямований на виявлення невідповідностей при здачі дорожніх листів водіїв та списанні палива.
Детальніше
Використання ТЗ у власних цілях
На жаль, недобросовісні водії часто використовують комерційне авто в особистих цілях (наприклад, у робочий час займаються особистими перевезеннями, доставляють чужі вантажі та ін.). Система GPS моніторингу покликана контролювати переміщення ТС у будь-якому регіоні країни та за її межами.
Детальніше
Агресивний стиль водіння
Не секрет, що неакуратна їзда призводить до передчасної поломки автомобіля. В результаті збільшуються витрати на ремонт, сервісне обслуговування. GPS автоматизація фіксує швидкість руху машини, обороти та навантаження двигуна. Система забезпечує зниження ймовірності ДТП, псування вантажу та отримання водієм штрафів.
Детальніше
Часті простої та запізнення
За допомогою GPS-трекера можна встановити точне розташування комерційного транспорту на електронних картах Google, Yandex Maps, OpenStreetMap. Інформація про простої, запізнення може бути використана для коригування логістики.
Детальніше
Махінація з паливом
Система фіксується обсяг заправок та можливих «зливів». Зниження витрат за паливо позитивно впливає ефективність автопарку.
Детальніше
Відсутність точного залишку палива в баку
Спеціальні датчики зчитують залишок палива у баку автомобіля. Вибірка доступна у межах початку/закінчення конкретного періоду.
Детальніше
Замовити консультацію
Залишилися запитання, і ви хочете, щоб вам передзвонили?
Залиште свій номер телефону, і ми вам передзвонимо.
Замовити дзвінок
Залишити заявку
Бажаєте, щоб менеджер наперед знав вашу проблему? Залишіть свої
дані, напишіть питання і ми зв'яжемося з вами, щоб її вирішити

  arrow top
  order thanks
  Дякуємо за вашу заявку
  Дякуємо за те, що залишили заявку на нашому сайті. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами!
  Повернутися на сторінку
  Замовити дзвінок

   Що таке моніторинг?
   mobile track
   delivery