Використання ТЗ в особистих цілях

Одна з найпоширеніших проблем – використання автомобілів водіями у особистих цілях. Не секрет, що недобросовісні водії, оператори часто використовують техніку для вирішення особистих питань, додаткового заробітку “в темну”. Внаслідок цього у власника бізнесу збільшуються витрати на утримання автомобілів, с/г техніки.

Ефективне вирішення проблеми

Вирішення проблеми можливе за допомогою GPS автоматизації. GPS – моніторинг є ефективну систему контролю пересування транспортних засобів на електронній карті. Технологія дозволяє оптимізувати логістику у сегменті комерційних перевезень. Коригування та зміни до цього процесу вносяться на підставі сформованої звітності.

Установка спеціального трекера дозволяє контролювати:

  • витрати палива техніки;
  • маршрут, відстань пересування;
  • швидкість за певний період;
  • кількість оброблених площ;
  • дотримання правил безпеки;
  • несанкціоноване використання автомобілів, с/г техніки.

Система фіксує усі дані, коли заводиться техніка. Таким чином, оператор, водій задумається про неофіційне використання транспортних засобів у корисливих цілях.

GPS-трекери активно використовуються для організації роботи автопарків, поштових і кур’єрських служб, торгових компаній, різних суб’єктів господарювання.

Сфера використання

Установка GPS-трекерів складає всі види транспортних засобів (легкові, вантажні, спеціальна техніка). Трекер та система стеження фіксують всю інформацію, пов’язану з пересуванням транспортного засобу. Таким чином, будь-яке відхилення від маршруту буде зафіксовано у програмі. На підставі вхідних даних керівник, менеджер або диспетчер вносить зміни до логістичного процесу.